Aktywny System Wydechowy

AKTYWNY SYSTEM WYDECHOWY – AKTYWNY UKŁAD WYDECHOWY

Aktywny System Wydechowy, nazywany też jako Aktywny Układ Wydechowy lub w skrócie „Aktywny Wydech” to specjalny system, który zmienia dźwięk wydechu i pozwala na zarządzanie nim z poziomu aplikacji!

Mówiąc w skrócie, aktywny wydech to rasowe brzmienie w dieslu lub jeszcze lepsze w benzynie! Będąc właścicielem auta napędzanego silnikiem diesla, możesz jednocześnie cieszyć się z walorów jakie niesie ze sobą jednostka wysokoprężna przy jednoczesnych doznaniach akustycznych rodem z potężnych „V-ósemek”.  Ale nie tylko!

Jeśli Twój samochód napędza silnik benzynowy, ale wciąż masz wrażenie, że brakuje mu pazura, to montaż naszego systemu zapewni mu bardziej agresywny, basowy dźwięk. Nowe auta, nawet te ze sportowym zacięciem nie zawsze brzmią tak, jak oczekiwałby Klient – mimo, że pod maską siedzą zacne „V-szóstki”.

Jak to możliwe? Aktywny System Wydechowy, czyli (Active Exhaust System) to pionierskie rozwiązanie techniczne zapoczątkowane przez inżynierów z Audi. Jak przystało na koncern, którego hasłem jest ”innowacyjność” i przewaga dzięki zastosowanej technice, stworzono coś, co zadowoli każdego fana rasowych brzmień wydechu.

 

AKTYWNY SYSTEM WYDECHOWY W DIESLU

Dotychczas kierując się zakupem można było wybierać wyłącznie w sposób zero – jedynkowy. Mocny diesel, super elastyczność, duży moment obrotowy i ekonomia kosztem dźwięku i popularnego ”klekotania”. Lub, mocną benzynę, fajny moment obrotowy i super brzmienie, ale kosztem ekonomi… 🙁

Aktywny System Wydechowy to kompromis łączący w sobie walory silnika wysokoprężnego i benzynowego, którego zastosowanie gwarantuje przepiękne brzmienie w każdym samochodzie napędzanym silnikiem diesla! Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już wybierać między ekonomią, a doznaniami akustycznymi docierającymi do Twych uszu z układu wydechowego!

Czy to obciach? Absolutnie nie. Aktywny System Wydechowy brzmi wspaniale!

Montaż Aktywnego Układu Wydechowego całkowicie zmieni charakter Twojego diesla i wierz nam na słowo, że nie będzie na chodniku osoby, która się za Tobą nie obróci. To także idealna okazja do tego, by na cotygodniowym spocie zaskoczyć ekipę zupełnie nowym brzmieniem!

Od teraz emblematy na dieslu z pakietu „M” na BMW, „S” na AUDI czy ”AMG” na Mercedesie wśród polskiej mentalności hejterów nie będą budzić cynicznego uśmiechu… Twój diesel będzie brzmiał jak rasowy silnik wolnossący o dużej pojemności. Mało tego, będziesz w stanie samodzielnie zmieniać jego brzmienie, wybierając jedną z pośród kilku dostępnych opcji. I uwaga – na swoim smartfonie! A jeśli zechcesz na chwilę powrócić do standardowego wydechu, wystarczy wcisnąć przycisk OFF 😉

 

AKTYWNY UKŁAD WYDECHOWY W BENZYNIE

Jeśli jesteś właścicielem auta napędzanego silnikiem wolnossącym – nie martw się. Aktywny Układ Wydechowy jest również dla Ciebie. W Twoim przypadku, system ten zadziała w taki sposób jak polerka na lakierze – wydobędzie z niego głębie –  w tym przypadku brzmienia. Jaki jest tego efekt? Sprawdź w filmie poniżej. 

Uwierz nam na słowo, że po zamontowaniu Aktywnego Układu Wydechowego w swoim aucie nie będziesz z niego wysiadać. A kiedy to nastąpi, nie będziesz w stanie doczekać się kolejnej przejażdżki!

Aktywny Układ Wydechowy bez względu na rodzaj silnika montujemy z powodzeniem w autach takich producentów jak Audi, BMW, Mercedes, Jeep, Porsche, Jaguar, Skoda, Volkswagen i inne.

Nie wymieniliśmy tu marki Twojego auta? Nic nie szkodzi. Zadzwoń do nas i zapytaj czy nasze usługi wykonamy również dla Ciebie – system montujemy niemal w każdym aucie osobowym.

 

JAK DZIAŁA NASZ AKTYWNY SYSTEM WYDECHOWY?

Na poniższym przykładzie możesz zobaczyć jak działa nasz system oraz w jak prosty sposób można nim zarządzać. Na filmie możesz posłuchać również jak brzmi 3.7 litrowy mustang bez włączonego wydechu oraz jak po jego włączeniu. Co ważne, zainstalowana została tu nasza najnowsza wersja V3, która jeszcze lepiej brzmi. Jedną z najważniejszych zmian względem poprzednich wersji jest możliwość strzałów z wydechu, po odpuszczeniu pedału gazu.

Rozwiązanie to działa naprawdę fenomenalnie.

To jak działa aktywny wydech można sprawdzić również w naszej realizacji dotyczącej montażu układu w samochodzie Klienta, jakim był Volkswagen Arteon. W materiale można zobaczyć jak działa aplikacji oraz jak brzmi seryjny wydech vs wersja z aktywnym układem 🙂

 

AKTYWNY WYDECH – CZY JEST DLA CIEBIE?

Czy aktywny układ wydechowy jest dla Ciebie?

 

KONTAKT

Zadzwoń do nas, by omówić szczegóły i poznać ceny.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

 

 

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.