BMG Tuning

BMG TUNING

W BMG Tuning oferujemy szeroki zakres usług dla samochodów osobowych, ciężarowych i wszelkiej maści maszyn – budowlanych, rolniczych i przemysłowych.  Oferujemy również spectrum usług z zakresu kompleksowej diagnostyki komputerowej (DPF, FAP, AdBlue, EGR) dla wszystkich rodzajów pojazdów we Wrocławiu jak i poza granicami naszego miasta. 

W BMG Tuning dysponujemy również własnym warsztatem tuningowym, serwisowym, hamownią 4×4 jak również wykwalifikowanym gronem specjalistów i światowej klasy sprzętem. Nasze usługi możemy podzielić na następujące kategorie:

 

 

Skontaktuj się z nami, poznaj ceny, możliwości i terminy. Więcej szczegółów o naszej firmie znajdziesz też poniżej.

BMG Tuning Wrocław

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

WIĘCEJ O NAS I NASZEJ FIRMIE

Kim jesteśmy? Przede wszystkim specjalistami. Kim byliśmy? Fanami motoryzacji, którzy bezustannie szukali rozwiązań na podniesienie mocy w swoich samochodach. Pasjonatami, którzy byli głodni wiedzy i dodatkowych niutonometrów. Dla których wybór między obiadem, a dodatkowym koniem mechanicznym pod maską był oczywistym wyborem. Dla których hasło „więcej mocy” było powtarzane jak mantra i napędzało do działania. To jednak nie wszystko. 

 

Kim możemy być dla Ciebie?

Przede wszystkim firmą, która zrozumie Twoje potrzeby i oczekiwania wobec Twojego oczka w głowie jakim niewątpliwie jest Twój samochód. Potraktujemy go jak własne dziecko, któremu nie może stać się krzywda, a które trzeba nauczyć jeździć szybciej, ekonomiczniej i bez usterek. Po co to wszystko? By siadając za jego kierownicę poczuć nowe doznania, emocje i częściej się uśmiechać spoglądając  we wsteczne lusterko.

Teraz, po wielu latach działalności, nie skupiamy się wyłącznie na tuningu i podnoszeniu mocy. Dziś w naszym centrum diagnostycznym możemy wykonać dla Ciebie szereg kompleksowych usług. Zarówno dla samochodów osobowych, samochodów ciężarowych jak i maszyn rolniczych.

Nasze centrum wyposażone jest w światowej klasy hamownię Maha LPS 3000 4×4. Całość dopełnia profesjonalne oprogramowanie WinOls i Swiftec, a także zaawansowane narzędzia do diagnostyki komputerowej takie jak Kess V2, NewTrasdata oraz Texa. Nie zapomnijmy też o wykwalifikowanej ekipie, bez której nawet najlepszy sprzęt okazałby się do niczego 🙂

 

Podsumowując. Czym się zajmujemy?

Jeśli choć jedno z powyższych działań trafia w Twoje potrzeby, śmiało skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że część usług jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie również poza Wrocławiem. Dotyczy to głównie kwestii serwisowych i diagnostyki komputerowej. Zarówno dla samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych jak i maszyn rolniczych. Skontaktuj się z nami.

 

BMG Tuning Wrocław

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.