Chiptuning Wrocław

CHIPTUNING I INDYWIDUALNE MAPY

Profesjonalny chiptuning w BMG Tuning we Wrocławiu – czyli jak zyskać nawet 30% więcej mocy! Podniesiemy moc w Twoim aucie gwarantując w pełni zadowalające przyrosty mocy bez ryzyka uszkodzenia jednostki silnikowej. Indywidualnie dostosowane mapy przez naszych profesjonalistów są dla Twojego auta w pełni bezpieczne. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego oprogramowania oraz własnej hamowni 4×4.

Co ważne, jeżeli nie chcesz abyśmy zweryfikowali moc Twojego auta po modyfikacjach na naszej hamowni, wówczas usługę chiptuningu możemy wykonać nie tylko we Wrocławiu, ale w całej Polsce! Wystarczy, że nas o to poprosisz! Jednocześnie informujemy, że usługa chip tuningu ma sens wyłącznie w autach napędzanych silnikiem diesla lub benzyną z turbo. W przypadku jednostek wolnossących takie modyfikacje nie mają sensu.

Boisz się o gwarancję Twojego auta?

Nie ma problemu! Podniesiemy w nic moc za pomocą specjalnego Power Box`a, czyli zewnętrznego urządzenia operującego mocą Twojego auta. Takie rozwiązanie daje możliwość natychmiastowego powrotu do stanu pierwotnego!

A co daje nasz chiptuning?

 

Zobacz jakie są tego efekty, a jeśli masz pytania, dzwoń do nas 🙂

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

Potrzebujesz więcej mocy w swoim aucie? Świetnie, bo właśnie jesteś w miejscu, które specjalizuje się w chiptuningu i poprawie osiągów. Jak to robimy? Przede wszystkim skutecznie, sprawnie i bezpiecznie dla Twojego auta. Choć nie jesteśmy magikami, to potrafimy zaczarować samochód do tego stopnia, że poczujesz w nim nowe doznania i pokochasz go na nowo.

CHIPTUNING KROK PO KROKU

Chiptuning w naszym centrum BMG we Wrocławiu to nie tylko wgranie mapy i chęć jak najszybszego wyprowadzenia auta z hamowni, by pozyskać kolejnego Klienta. Naszą markę tworzą specjaliści i pasjonaci aut, dlatego wizyta u nas to przede wszystkim kompleksowa obsługa o holistycznym podejściu do tematu zwiększenia mocy w Twoim aucie.

Jak to u nas wygląda?

Zacznijmy od tego, że usługę chiptuningu traktujemy jako pakiet składający się z kilku kroków. Pakiet, który powinien cechować profesjonalne centrum podnoszące moc w samochodach swoich Klientów. Naszym zdaniem jest to podstawa do osiąganych i w pełni zadowalających rezultatów, które sprawią, że Twoje auto będzie szybsze, żwawsze i uwaga – bardziej ekonomiczne.

KROK 1 – diagnostyka i serwis.

Zanim zaczniemy działać nad przyrostem mocy w Twoim aucie, najpierw skupimy się na jego stanie technicznym zadając sobie pytanie – czy to w ogóle ma sens i czy nasza praca przyniesie oczekiwane rezultaty?  W innym przypadku nie byłoby mowy o naszej satysfakcji z wykonanej pracy, podobnie u Ciebie. My byśmy stracili czas, a Ty pieniądze.

By tak nie było, najpierw przeprowadzimy dla Ciebie zaawansowaną diagnostykę komputerową oraz serwis, który zweryfikuje stan kluczowych dla zwiększenia mocy podzespołów. Zbadamy nie tylko serce Twojego auta, ale niczym lekarze, przebadamy całego pacjenta, by stwierdzić, że jest gotów do wysiłku mając odpowiedni stan kondycji. Chiptuning w naszym centrum to naprawdę sowicie przemyślany proces, a wszystko w trosce o Twoje auto i poziom zadowolenia z wykonanych usług.

KROK 2 – Hamownia Maha 4×4 LPS 3000

Zakładając, że pacjent jest zdrowy, sprawdzimy jak spisze się na naszej „bieżni”. A jest to nie byle „bieżnia”, tylko światowej klasy Hamownia Maha LPS 3000 4×4. Specyfikacja techniczna naszej „rolki” umożliwia weryfikację mocy w autach napędzanych na jedną lub wszystkie osie.

Z powodzeniem sprawdzimy ile koni ”wypluje” auto napędzane na przednią, tylną lub cztery osie w napędzie quatro. Dla nas to bez różnicy. Atutem naszej hamowni we Wrocławiu będzie również możliwie najniższy błąd pomiarowy. Słynąca z jakości ”rolka” zamontowana w naszym centrum cechuje się precyzją pomiarów, zwłaszcza, że wspiera ją profesjonalne i oryginalne oprogramowanie. Oraz my – doświadczeni tunerzy 🙂

Celem drugiego kroku jest więc weryfikacja mocy i osiągów auta, aby czarno na białym pokazać efekty naszej pracy dopiero po modyfikacjach. Z drugiej strony podczas pierwszego hamowania zweryfikujesz obecną moc swojego auta w oparciu o zakładaną, pierwotną wartość podaną przez producenta.

KROK 3 – Chiptuning (+ tuning mechaniczny)

Mając za sobą dwa poprzednie kroki, dochodzimy do docelowego etapu podnoszenia mocy w Twoim aucie. W tym miejscu do gry wkraczają nasi specjaliści wraz ze specjalistycznym i profesjonalnym oprogramowaniem WinOls oraz Swiftec , a także Kess V2, NewTrasdata i Texa.

Miej na uwadze fakt, że zawsze bazujemy na indywidualnym programie i mapie przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Dokonując modyfikacji po wstępnej analizie stanu Twojego auta wiemy, jakie parametry będą dla niego optymalne. A to przełoży się na ostateczny efekt i Twoje zadowolenie.

Modyfikacje Twojej jednostce napędowej, których celem jest podniesienie mocy i osiągów auta z powodzeniem mogą zostać wsparte modyfikacjami mechanicznymi, a sama usługa chiptuningu może zostać rozwinięta o szereg dodatkowych usług – zakładka tuning mechaniczny. Dodatkowe prace nad mocą i osiągami Twojego auta kierujemy do grona pasjonatów motoryzacji, stale szukających dodatkowej mocy i adrenaliny. Wsparcie chiptuningu modyfikacjami mechanicznymi z reguły pozwala na jeszcze bardziej spektakularne, ale bezpieczne dla podzespołów finalne rezultaty.

KROK 4 – Hamownia Maha 4×4 LPS 3000 (zakładając usługę na terenie Wrocławia)

Ponowna weryfikacja mocy na hamowni Maha 4×4 LPS 3000. Na tym etapie, stanowiącym już wyłącznie analizę i weryfikację jakości naszej usługi sprawdzimy ostateczną moc i osiągi Twojego auta. Będzie to test wykonanej przez nas usługi i weryfikacja pierwotnych przypuszczeń i deklaracji co do ostatecznego efektu.

Mamy nadzieję, że na tym etapie zobaczymy również uśmiech na Twojej twarzy i zdążymy pomachać do Ciebie nim „spalisz laczka” na naszym parkingu.

 

TUNING AUT WE WROCŁAWIU

Jakie marki obsługujemy?

Nie widzisz tu marki swojego auta? Nic nie szkodzi. Zadzwoń do nas i zapytaj czy nasze usługi wykonamy również w Twoim aucie. Odwiedź nasze centrum we Wrocławiu lub poproś nas o przyjazd do Ciebie.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.