Diagnostyka maszyn budowlanych

DIAGNOSTYKA MASZYN BUDOWLANYCH, ROLNICZYCH I PRZEMYSŁOWYCH

Diagnostyka maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i przemysłowych w BMG Tuning. Informujemy , że diagnostykę komputerową możemy przeprowadzić dla Ciebie w naszym centrum we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym miejscu!

 

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Ważne: taki sam zakres usług oferujemy dla samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych!

 

DIAGNOSTYKA MASZYN W BMG TUNING

W BMG Tuning radzimy sobie z maszynami rolniczymi, ciągnikami rolniczymi, a także maszynami budowlanymi i przemysłowymi. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić usterkę niemal w każdym sprzęcie. Oferowana przez nas diagnostyka komputerowa bazuje na profesjonalnym i oryginalnym sprzęcie oraz doświadczonych mechanikach.

To co powinno być dla Ciebie istotne to fakt, że pojawimy się dla Ciebie w każdym dowolnym miejscu w Polsce, by usunąć Twoją bolączkę. Oferujemy profesjonalne podejście, doświadczonych specjalistów oraz bardzo atrakcyjne stawki, które nie wyrwą dziury w Twoim portfelu. Jeżeli szukasz sprawdzonej ekipy, która na pewno poradzi sobie z napotkanym w Twojej maszynie problemem – to jesteś we właściwym miejscu.

Możemy nie tylko ją naprawić, ale również ”podkręcić” dzięki czemu wzrośnie jej moc, elastyczność, a co najważniejsze – spadnie spalanie. To kolejna dobra wiadomość dla Twojego portfela, zwłaszcza, że każda z maszyn nie należy do najbardziej ekonomicznego sprzętu, który zasilany jest paliwem. Tak więc jeśli zechcesz naszej pomocy to koniecznie zadzwoń do nas, by ustalić wszystkie niezbędne szczegóły. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Twoja maszyna działa tak, jak sobie tego życzysz. Bez względu czy jesteś jej operatorem czy właścicielem. Na pewno pomożemy!

 

DIAGNOSTYKA MASZYN BUDOWLANYCH

Diagnostyka maszyn budowlanych w BMG obejmuje kompleksową diagnostykę komputerową w wybranym przez Klienta miejscu. Może zjawić się praktycznie w dowolnym miejscu i podjąć naprawy wadliwego sterownika oraz wykonać szereg usług związanych z filtrem cząstek stałych, adblue i zaworem EGR.

 

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA MASZYN ROLNICZYCH

Podobnie jak w przypadku maszyn budowlanych, diagnostyka komputerowa maszyn rolniczych możliwa jest do wykonania na terenie całej Polski. Wykonujemy szereg usług od naprawy sterowników po ich modyfikacje oraz co ważne – bardziej zaawansowane naprawy włącznie z mechaniczną ingerencją w filtry DPF oraz FAP, system AdBlue i EGR.

 

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.