DPF w BMG Wrocław

ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z DPF W BMG WROCŁAW

Jakie są sposoby na na naprawę DPF w BMG Tuning Wrocław? Zacznijmy od tego, że naprawę filtra cząstek stałych możemy podjąć nie tylko w maszynach, ciągnikach czy koparkach. Usługi wykonujemy również dla samochodów osobowych i w pojazdach ciężarowych.

Problemy z filtrem cząstek stałych w Twojej maszynie możemy rozwiązać na kilka sposobów. Naszą usługę wykonamy dla Ciebie na miejscu we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu.

WAŻNE: naprawy z filtrem cząstek stałych wykonujemy również samochodach osobowych i ciężarowych. Skontaktuj się z nami lub przeczytaj poniżej w jaki sposób pomożemy Ci pozbyć się problemów z filtrem cząstek stałych. 

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

PROBLEM Z FILTREM DPF LUB FAP?

Jeśli jesteś właścicielem firmy wykorzystującej w swoim biznesie maszyny rolnicze, maszyny budowlane lub maszyny przemysłowe wyposażone w filtr DPF, a te dotknął problem – służymy pomocą.

W BMG Tuning zajmiemy się Twoją maszyną i problemem z filtrem DPF. Usterka z filtrem cząstek stałych najczęściej pojawia się poprzez nadmierne ”dymienie” z wydechu. By realnie zdiagnozować problem, konieczna będzie profesjonalna diagnostyka komputerowa. Usługę wykonamy dla Ciebie na miejscu w naszym centrum BMG we Wrocławiu lub dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu.

Potwierdzenie problemu z filtrem DPF (filtrem mokrym) lub filtrem FAP (filtrem mokrym) będzie w dalszej kolejności usunięcie usterki będzie możliwe na kilka różnych sposobów.

 

REGENERACJA, CZYSZCZENIE, USUNIĘCIE DPF / FAP

Czyszczenie filtra DPF polega głównie na oczyszczeniu filtra, który uległ zapchaniu w skutek nagromadzonej sadzy. Wypalanie filtra cząstek stałych należy do jednej z popularnych i w pełni bezpiecznych metod czyszczenia i usunięcia problemu. Operacji czyszczenia filtra dokonujemy u nas w centrum BMG we Wrocławiu, jak również dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu.

Usługę diagnostyczną oraz proces wypalania DPF przeprowadzi dla Ciebie nasz doświadczony zespół oraz specjalistyczne i oryginalne oprogramowanie, które skutecznie usunie problem z DPF Twojej masyzny.

 

USUWANIE DPF / FAP

Alternatywną metodą dla zapchanego filtra cząstek stałych jest jego usunięcie. Proces ten jest nieco bardziej skomplikowany, wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zespołu. Trwałe usunięcie filtra poprzedzone jest diagnostyką komputerową, a następnie specjalistyczną modyfikacją oprogramowania, dostosowaną indywidualnie dla Twojej maszyny.

Operacja usuwania DPF jest gwarancją trwałego i docelowego usunięcia problemu, polegającego na zapychaniu się filtra cząstek stałych, którego następstwem jw czasie jest konieczność przeprowadzenia naprawy i kolejnej operacji wypalania nagromadzonej sadzy.

Powyższy zakres usług wykonamy dla większości maszyn budowlanych, maszyn rolniczych oraz maszyn przemysłowych. Nasze prace wykonamy na miejscu w BMG Tuning we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu.

DPF W BMG TUNING WROCŁAW

Jeśli masz problem z filtrem cząstek stałych zadzwoń lub napisz do nas.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.