Hamownia w BMG Tuning Wrocław

HAMOWNIA W BMG TUNING WROCŁAW

Profesjonalna i precyzyjna hamownia we Wrocławiu? Witaj w BMG Tuning, miejscu, które dysponuje profesjonalną hamownią obciążeniową 4×4, światowej klasy sprzętem MAHA LPS 3000. To właśnie u nas możesz sprawdzić moc swojego auta, a także dokonać licznych modyfikacji – od chiptuningu po tuning mechaniczny.

Na naszej hamowni możemy:

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

HAMOWNIA WROCŁAW

Na naszej hamowni 4×4 z powodzeniem zweryfikujemy moc Twojego samochodu bez względu na to czy będzie to pojazd napędzany na jedną czy na wszystkie osie. Nasza hamownia 4×4 marki MAHA LPS 3000 jest w stanie przyjąć na rolki każde auto osobowe i każdego Klienta, który chciałby sprawdzić moc pojazdu – bez względu na to czy chce poddać je operacji podnoszenia mocy czy zweryfikować moc z czystej ciekawości.

Nasza hamownia gwarantuje precyzyjne pomiary, a nad całością czuwa zespół doświadczonych tunerów. Możesz więc skorzystać z naszej hamowni z uwagi na czystą ciekawość lub poddać je modyfikacjom mającym na celu podniesienie mocy.

Na nasze usługi dajemy gwarancję jakości, a modyfikacje jednostek napędowych bazują na indywidualnych mapach stworzonych specjalnie dla Twojego auta. Takie podejście gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla wszystkich realizowanych przez nas modyfikacji. Każda usługa cechuje się u nas indywidualnym podejściem do tematu, ponieważ każdy samochód to ”inna historia”.

HAMOWNIA 4×4 I DYNO DAY

Obsługujemy praktycznie wszystkie rodzaje modeli samochodów zarówno z napędem na jedną oś, jak i z napędami 4×4 i Quatro. Dodamy, że nasza hamownia to również część  specjalnych event`ów określanych przez nas jako DynoDay.

W 2018 roku zainicjowaliśmy pierwszą taką edycję, a kolejne już niebawem. DynoDay rozszedł się szerokim echem  w gronie pasjonatów motoryzacji i stanowił dla nas wszystkich świetną okazję do wspólnych rozmów o autach. Nie zabrakło też motoryzacyjnych rodzynków i niezwykle ogarniętych w branży właścicieli pojazdów. Była też nuta rywalizacji i zdrowy duch. Był też foodtrack, było słońce i dobra atmosfera. Zachęcamy więc do śledzenia naszych działań na fejsie i insta, skąd dowiecie się szczegółów o kolejnej imprezie na naszej hamowni 🙂

Zachęcamy do pomiarów mocy na naszych rolkach oraz rzecz jasna do wizyty na kolejnym wydarzeniu DynoDay!

Kontakt.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.