Mechanik samochodowy BMG Wrocław

MECHANIK SAMOCHODOWY BMG WROCŁAW

Mechanik samochodowy w BMG Wrocław przy ul. Krakowskiej 30 serdecznie zaprasza Ciebie i Twój samochód. U nas zatroszczymy się nie tylko o moc Twojego auta, ale zadbamy o nie również od strony technicznej w ramach serwisu i ogólnej mechaniki samochodowej. Nasze centrum to więcej niż hamownia. Na naszym obiekcie posiadamy również specjalistyczny warsztat samochodowy.

 

I wiele innych… jakich? Zobacz naszą ofertę, przyjedź do nas lub zadzwoń 🙂

Mechanik samochodowy Wrocław, BMG Tuning

Ul. Krakowska 30

Telefon: 790 454 283

 

JAKI POWINIEN BYĆ DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY I DLACZEGO ZA TAKICH SIĘ UWAŻAMY?

Nim przejdziemy do etapu docelowego serwisu Twojego samochodu, najpierw skupimy się na diagnostyce i analizie. W trafnej decyzji pomoże nam doświadczenie i profesjonalizm, za który tak bardzo cenią nas pozostali Klienci.

Aby nie martwić się o to, czy Twoje auto w naszych rękach będzie bezpieczne, odpowiadamy:

 

Czym cechuje się nasz zespół?

Przede wszystkim wiedzą, szczerością i szacunkiem do Ciebie i Twojego auta. Jesteśmy przekonani, że po wizycie w naszym centrum przekonasz się o tym na własnej skórze. Dobry warsztat samochodowy powinien potraktować Twoje auto jak swoje własne. Wychodząc z tego założenia, z pełną świadomością informujemy Cię, że staniemy na głowie, by Twoja wizyta w naszym warsztacie BMG we Wrocławiu była dla Ciebie trafną decyzją.

 

Jakie marki obsługujemy w naszym warsztacie samochodowym?

Nie widzisz tu marki swojego auta? Nic nie szkodzi. Zadzwoń do nas i zapytaj czy nasze usługi wykonamy również w Twoim aucie. Odwiedź nasze centrum we Wrocławiu lub poproś nas o przyjazd do Ciebie.

 

MECHANIK SAMOCHODOWY WROCŁAW UL. KRAKOWSKA 30

Jeśli szukasz mechaniki samochodowej we Wrocławiu to jesteś w dobrych rękach. W naszym centrum BMG obsługujemy rozmaite auta – od aut niskobudżetowych do super samochodów klasy premium. Wychodzimy z założenia, że „zdrowe auto” to bezpieczne auto. Nasze usługi wykonamy w sposób profesjonalny, a przede wszystkim bez naciągania Twojej kieszeni i portfela.

Ogólny serwis aut w BMG to kompleksowa usługa naprawy i diagnostyki podzespołów Twojego auta. Mniej lub bardziej zaawansowanych. W naszym warsztacie zrobimy dla Ciebie niemal wszystko, a najczęstsze usługi z zakresu mechaniki i serwisu ogólnego aut osobowych. Zadzwoń do nas i powiedz, co trzeba zrobić 🙂

Mechanik samochodowy Wrocław, BMG Tuning

Ul. Krakowska 30

Telefon: 790 454 283

 

 

 

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.