Mechanik Wrocław

TUNING AUT, WARSZTAT I MECHANIKA SAMOCHODOWA

Każdy mechanik w BMG Tuning Wrocław, zadba o Twoje auto lepiej niż o własne. Nasz warsztat samochodowy i centrum tuningu, zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 30 więc sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego auta.

 

Chiptuning – indywidualne mapy podnoszące moc auta

Tuning mechaniczny – indywidualne rozwiązanie i etapy projektów

Tuning optyczny – pakiety stylizacyjne

Hamownia Maha 4×4 LPS 3000

Aktywny System Wydechowy – mechaniczny i elektroniczny

Sportowe Układy Wydechowe – customowe wydechy na realizowane na zamówienie

Regeneracja turbin

Regeneracja pompowtryskiwaczy

Diagnostyka komputerowa (obejmująca naprawę DPF, FAP, SCR, AdBlue, EGR, klapy wirowe)

Serwis & mechanika

 

 

 

Więcej szczegółów dotyczących naszych usług – poniżej. A jeśli masz pytania, dzwoń śmiało lub napisz do nas maila wypełniając ten formularz

BMG Tuning – centrum tuningu i mechanika samochodowa

Ul. Krakowska 30, 

E-mail: info@bmgtuning.pl

Telefon: 790 454 283

 

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Diagnostyka komputerowa obejmuje szereg globalnych usług diagnostycznych, serwisowo – naprawczych. Usługę wykonamy dla Ciebie w naszym centrum we Wrocławiu lub zdalnie. Nasze świadczenia diagnostyczne oferujemy na terenie całej Polski, więc jeśli zaistnieje taka konieczność, wyjedziemy dla Ciebie poza Wrocław.

Zakres naszych świadczeń diagnostycznych obejmuje serwis i naprawę DPF / FAP, EGR, ADBLUE, SCR / NOx, a także klap wirowych.

Kolejna usługa wchodząca w skład diagnostyki komputerowej to możliwość likwidacji ogranicznika prędkości maksymalnej. Jeśli czujesz, że w Twoim aucie drzemią niewykorzystywane moce to my z przyjemnością zdejmiemy kaganiec dla Twojej bestii. W końcu czego się nie zrobi, by pojechać jeszcze szybciej na ”niemieckim autobahnie” 😉

Nasze prace wykonujemy wyłącznie na klasowym sprzęcie i oryginalnym, specjalistycznym oprogramowaniu.

Co wchodzi w skład diagnostyki komputerowej?

usuwanie DPF

naprawa DPF

regeneracja DPF

usuwanie FAP

naprawa FAP

regeneracja FAP

usuwanie EGR

naprawa EGR

usuwanie ADBLUE

usuwanie klap wirowych

serwis klap wirowych

wyłączenie ogranicznika prędkości maksymalnej, czyli „zdjęcie kagańca”

 

CHIPTUNING

Chiptuning to jedna z podstaw naszej działalności. Wybierając nas masz pewność, że Twój samochód znajdzie się w odpowiednich rękach. Podniesienie mocy w Twoim samochodzie będzie poprzedzone kompleksową diagnostyką komputerową oraz wnikliwym serwisem technicznym.

Nasze usługi wykonają dla Ciebie wykwalifikowani specjaliści, bazujący na światowej klasy sprzęcie oraz hamowni Maha LPS 3000 4×4. Połączenie doświadczenia, klasowego sprzętu i odpowiedzialności za nasze działania jest wyznacznikiem skutecznych i bezpiecznych modyfikacji w Twoim samochodzie. Gwarantujemy skuteczne działania i rezultaty, idące w parze z bezpieczeństwem.

Co zyskasz dzięki usłudze podnoszenia mocy jaką jest chiptuning?

poprawią się osiągi Twojego auta

odczuwalna poprawa elastyczności

zwiększona zostanie moc oraz moment obrotowy

zmaleje spalanie

będziesz częściej uśmiechać się za kierownicą swojego cacka

 

TUNING MECHANICZNY

Nie boimy się wyzwań, a że kochamy mocne auta i naszych Klientów, to z przyjemnością zajmiemy się bardziej zaawansowanymi modyfikacjami mającymi na celu zwiększenie mocy, aniżeli sam chiptuning.

Tuning mechaniczny w naszym centrum to odpowiedź dla wymagających Klientów oczekujących ponadprzeciętnych przyrostów mocy. Z chęcią podejmiemy się realizacji zaawansowanych projektów i utożsamimy z Twoją wizją na podniesienie mocy. Dysponując odpowiednim zapleczem, doświadczeniem i specjalistami zatroszczymy się o Twojego cukiereczka i dołożymy wszelkich starań, aby Twój wóz startował spod świateł jak wściekły ogier.

Każdy realizowany projekt to osobna historia, dlatego wszelkie działania w zakresie podnoszenia mocy będą uwarunkowane uprzednią diagnostyką i kompleksowym serwisem. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wydawane przez Ciebie pieniądze będą równomierne do oczekiwanych przyrostów mocy, bezpieczeństwa i przede wszystkim, Twojej satysfakcji.

Nasze prace zweryfikujemy na klasowej hamowni Maha LPS 3000 4×4.

Co zyskasz decydując się na tuning mechaniczny w BMG?

poprawimy osiągi Twojego auta

zwiększymy moc i moment obrotowy

podejdziemy do projektu indywidualnie z troską o moc i bezpieczeństwo

dokonamy kompleksowych modyfikacji jednostki napędowej i podzespołów

zyskasz kolejne sekundy „do setki” i uśmiech na twarzy po starcie spod świateł

 

HAMOWNIA MAHA 4×4 LPS 3000

Bez względu na to czy zamierzasz podnieść u nas moc w swoim samochodzie czy tylko ją zweryfikować, my ją zmierzymy i to nie na byle czym. Pomiaru dokonamy na światowej klasy sprzęcie jakim jest hamownia Maha LPS 3000 4×4.

Dzięki specyfikacji technicznej naszej hamowni oraz wykorzystywanym oprogramowaniu, jesteśmy w stanie zbadać moc w Twoim aucie bez względu na to czy napędza je przednia, tylna czy wszystkie osie. Jakość sprzętu oraz wieloletnie doświadczenie jest gwarancją rzeczywistego pomiaru mocy niwelujące ryzyko błędów pomiarowych.

Abyśmy dokonali pomiaru, wystarczy że przyjedziesz do naszego centrum zlokalizowanego w centrum Wrocławia.

Co zrobimy dla Ciebie na naszej hamowni?

dokonamy precyzyjnego pomiaru mocy aut napędzanych na przednią oś

dokonamy precyzyjnego pomiaru mocy aut napędzanych na tylną oś

dokonamy precyzyjnego pomiaru mocy aut napędzanych na wszystkie osie (4×4)

zmierzymy moc przed modyfikacją chiptuningu czy tuningu mechanicznego

zmierzymy moc po modyfikacji chiptuningu czy tuningu mechanicznego

zmierzymy ją dla Ciebie nawet z Twojej czystej ciekawości

 

AKTYWNY SYSTEM WYDECHOWY I SPORTOWE UKŁADY WYDECHOWE

Jeździsz samochodem z silnikiem diesla, ale chcesz aby brzmiał jak prawdziwe auto sportowe? W Twoich żyłach płynie krew rajdowca, ale przy zakupie auta rozsądek wziął górę nad emocjami więc ostateczny wybór padł na jednostkę silnika wysokoprężnego, którego akustyka ma niewiele wspólnego z rasowym brzmieniem?

A może posiadasz samochód z silnikiem benzynowym i chcesz podkreślić jego brzmienie? Mamy rozwiązanie!

Aktywny System Wydechowy (Active Exhaust System) to pionierskie rozwiązanie zastosowane przez koncern Audi, które kilka lat temu zapoczątkowało montaż tego systemu we flagowych modelach napędzanych silnikiem diesla. Jak przystało na markę, której hasło reklamowe odnosi się do „techniki”, inżynierzy koncernu przygotowali coś dla ludzi, którzy dotychczas nie mieli możliwości w wyborze kompromisowego rozwiązania. Chcąc mieć auto, które pięknie brzmi trzeba było wybrać duży wolnossący silnik z turbiną lub bez. Chcąc mieć auto ekonomiczne, Klienci musieli wybierać jednostki wysokoprężne.

Dziś jest inaczej.

Jeżeli doceniasz walory swojej wysokoprężnej jednostki silnikowej, ale chcesz by Twoje auto nabrało rasowego brzmienia, to my jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Po montażu Aktywnego Systemu Wydechowego Twoje auto całkowicie zmieni swój charakter. Będzie brzmieć inaczej i co ważne  – będziesz w stanie samodzielnie zmieniać rodzaj dźwięku w swoim samochodzie za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym. Od teraz jazda ”dieslem” da Tobie jeszcze więcej frajdy i emocji, a wydobywany z wydechu dźwięk zaskoczy niejedną osobę. W tym również Ciebie 🙂

Czy Active System Exhaust jest dla Ciebie?

tak, jeśli chcesz, by Twój diesel brzmiał jak samochód benzynowy z atrakcyjnym brzmieniem

tak jeśli kochasz walory silnika wysokoprężnego, a jednocześnie dźwięk rasowych jednostek wolnossących

tak, jeśli masz auto z silnikiem benzynowym, w którym chcesz jeszcze lepszego brzmienia

tak, jeśli chcesz zmieniać ustawienia dźwięku wydobywanego z Twojego wydechu za pomocą telefonu komórkowego

tak, jeśli chcesz zaskoczyć na ulicy niejednego przechodnia lub kolegów na spocie

 

MECHANIK WROCŁAW – CZYLI AUTO SERWIS W TWOIM MIEŚCIE

Nasze usługi to nie tylko ewentualne modyfikacje związane z mocą Twojego auta. Oprócz naszej hamowni dysponujemy miejscem przeznaczonym na serwis i naprawy mechaniczne Twojego auta. W naszym serwisie aut osobowych wykonamy dla Ciebie szereg usług mechanicznych od wymiany oleju czy filtrów, klocków, po bardziej zaawansowane usługi serwisowe.

Może być to również pierwszy etap prac nad zwiększeniem mocy w Twoim aucie. Jako, że nie podejmujemy się modyfikacji w zmęczonych autach to właśnie tutaj jesteśmy w stanie przygotować je do prac nad zwiększeniem mocy lub po prostu naprawić wadliwe podzespoły, by działały jak należy.

Specjalizujemy się w samochodach napędzanych jednostkami wysokoprężnymi wykonując szereg usług serwisowych takich jak naprawy oraz regeneracje turbosprężarek i pompowtryskiwaczy, ale to nie oznacza, że pacjenci w postaci aut benzynowych są nieobsługiwani.  Przyjmiemy każdy samochód, który wymaga serwisu, bo to przecież Twoje i nasze bezpieczeństwo na drogach.

Co dla Ciebie zrobimy w naszym serwisie aut osobowych we Wrocławiu?

regeneracja turbosprężarek

naprawa turbosprężarek

regeneracja pompowtryskiwaczy

naprawa pompowtryskiwaczy

wymiana filtrów

wymiana oleju

wymiana klocków hamulcowych

wymiana amortyzatorów

serwis i naprawy ogólne

Jeśli nie widzisz powyżej usługi serwisowej, której chciałbyś dokonać w swoim aucie, nie martw się. To, że nie ma jej na liście powyżej, nie znaczy, że tego nie robimy. Szereg możliwości i usług naprawczych jest tak szeroki, że nie sposób wymienić wszystkiego. Zadzwoń do nas i powiedz co chcesz zrobić w swoim aucie.

A my zapewne to zrobimy, pod warunkiem, że odpowiada Ci nasza lokalizacja, jaką jest ul. Krakowska 30, Wrocław.

Obsługiwane marki:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń do nas.

KONTAKT

BMG Tuning, Twój mechanik Wrocław

Ul. Krakowska 30

Telefon: 790 454 283

 

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.