Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych

NAPRAWA MASZYN BUDOWLANYCH I ROLNICZYCH – DIAGNOSTYKA, TUNING

Naprawa maszyn budowlanych, a także maszyn i ciągników rolniczych. Jeśli jesteś właścicielem maszyny rolniczej, maszyny budowlanej lub ciągnika rolniczego to sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Pamiętaj, że usługę możemy wykonać dla Ciebie na miejscu we Wrocławiu lub w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu. Poczytaj co możemy dla Ciebie zrobić lub od razu zadzwoń do nas 🙂

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA MASZYN I CIĄGNIKÓW

W BMG Tuning z przyjemnością podejmiemy się również wszelkich usług z zakresu diagnostyki komputerowej dla maszyn rolniczych i maszyn budowlanych oraz ciągników rolniczych. Mimo, że nasze centrum zlokalizowane jest w centrum Wrocławia, jesteśmy w stanie przyjechać w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce – wystarczy, że wspólnie ustalimy czas i miejsce.

W ramach usług diagnostycznych i serwisu maszyn rolniczych jesteśmy w stanie rozwiązać problemy i usterki Twojej maszyny dotyczące najczęściej filtrów DPF / FAP, EGR, AdBlue i SCR. Bazujemy na oryginalnym oprogramowaniu i topowym sprzęcie, którym operują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy.

Serwis maszyn rolniczych i maszyn budowlanych obejmujący kompleksową diagnostykę komputerową w naszym centrum bazuje na usuwaniu problemów lub naprawie często pojawiających się usterek w maszynach. Z reguły są to mankamenty i problemy z filtrem DPF / FAP, problemy z EGR, a także problemy z ADBLUE i SCR.

Jesteśmy przekonani, że Twoja maszyna musi działać i zarabiać na siebie i Twoją firmę. A każdy związany z nią postój to dla Ciebie straty finansowe, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zlikwidować Twój problem jak najszybciej –  i skutecznie.

Mimo, że nasze centrum jest usytuowane w centrum Wrocławia, szereg naszych usług diagnostycznych wykonamy dla Ciebie również poza granicami Dolnego Śląska.

Naprawa maszyn budowlanych, rolniczych i przemysłowych obejmuje:

 

NAPRAWA MASZYN BUDOWLANYCH, ALE CZY COŚ JESZCZE? TAK! TUNING MASZYN I CIĄGNIKÓW

Maszyny bywają bardzo paliwożerne. A im więcej paliwa spalają tym większy jest to koszt dla Ciebie. By Twoja praca była jeszcze bardziej opłacalna, warto pomyśleć nad chiptuningiem, który sprawi, że zaczniesz oszczędzać na paliwie, a tym samym więcej zarabiać.

Co zyskasz dzięki usłudze chiptuningu w maszynach budowlanych, maszynach rolniczych i ciągnikach rolniczych?

 

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.