Naprawa samochodów ciężarowych Wrocław

NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH W BMG WROCŁAW

Naprawa samochodów ciężarowych w BMG Wrocław ul. Krakowska 30. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu samochodu ciężarowego, sprawdź co możemy dla niego zrobić. 

 

Jeśli masz chęć poczytaj poniżej jak wygląda u nas obsługa pojazdów ciężarowych i co możemy dla Ciebie zrobić lub od razu weź do ręki telefon i zadzwoń do nas 🙂

Naprawa samochodów ciężarowych Wrocław BMG Tuning

Ul. Krakowska 30

Telefon: 790 454 283

 

NAPRAWA CIĘŻARÓWEK WROCŁAW – DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

BMG to całe spectrum usług diagnostycznych – serwisowonaprawczych. Nasze usługi wykonamy dla Ciebie we Wrocławiu lub poza granicami miasta. Nasze świadczenia z diagnostyki komputerowej oferujemy na terenie całej Polski. Wychodzimy z założenia, że Twój samochód ciężarowy to Twój biznes i Twoje pieniądze, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twój pojazd był sprawny i zarabiał na siebie.

Zakres naszych świadczeń diagnostycznych dotyczy głównie filtrów DPF / FAP, EGR, AdBlue, SCR / NOx. Serwis pojazdów ciężarowych to dla nas codzienność, dlatego jeśli chcesz, by Twoje auto działało jak należy, skontaktuj się z nami. A co wchodzi w skład naszych usług?

Naprawa samochodów ciężarowych w BMG Wrocław skupia się szczególnie w aspekcie diagnostyki komputerowej, czyli:

 

 

CHIPTUNING, CZYLI TUNING CIĘŻARÓWEK

Chiptuning w przypadku pojazdów ciężarowych tak naprawdę ma więcej wspólnego z aspektem eco tuningu. Logistyka i transport to bardzo kosztowne przedsięwzięcie i wie o tym każdy właściciel firmy transportowej. Czynnikiem generującym tak wielkie koszty są głównie ceny paliw, spalanie w Twoim samochodzie ciężarowym, dostawczym czy autobusie oraz ilość pokonywanych kilometrów.

Dzięki naszej usłudze chiptuningu zniwelujemy spalanie, jednocześnie zwiększając elastyczność jednostki napędowej. Efektem naszych działań będzie spadek spalania, a tym samym zauważalnie niższe faktury za paliwo. Nie jesteśmy magikami, ale dzięki nam Twój biznes będzie naprawdę bardziej dochodowy, zwłaszcza jeśli Twój pojazd jest w stale w rozjazdach i pracuje na Ciebie i Twoją rodzinę.

Usługę chiptuningu pojazdów ciężarowych wykonają dla Ciebie nasi doświadczeni specjaliści posługujący się klasowej światy sprzętem i oryginalnym oprogramowaniem. Jest to nasza gwarancja jakości wykonywanych świadczeń i oczekiwanych rezultatów.

Pamiętaj, że centrum BMG Tuning zlokalizowane jest we Wrocławiu, ale nasi specjaliści są w stanie przyjechać do dowolnego miejsca wyznaczonego przez Ciebie. Odwiedzimy Twoją firmę lub spotkamy się na trasie Twojego pojazdu.

Co zyskasz dzięki usłudze chiptuningu w samochodach ciężarowych?

 

Zadzwoń do nas. Pamiętaj, że możesz odwiedzić nas osobiście lub poprosić o przyjazd we wskazane przez Ciebie miejsce.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

 daf-logo   iveco-logo  man-logo mercedes-logo  renault-logo scania-logo volvo-logo

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.