Serwis samochodów ciężarowych w BMG Wrocław

SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH W BMG WROCŁAW

Serwis samochodów ciężarowych w BMG Wrocław oferuje szerokie spectrum weryfikacji oraz ewentualnej naprawy powstałego problemu. Usługi z zakresu diagnostyki komputerowej wykonamy w naszym centrum we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH – DLA KOGO?

Gwarantujemy skuteczny, profesjonalny i elastyczny zespół, który może stawić się w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu. Obsługujemy popularne marki pojazdów ciężarowych takich jak Volvo, Renault, Mercedes, Scania, DAF, MAN czy Iveco. Serwis samochodów ciężarowych w BMG Tuning we Wrocławiu to pewna i dobrze podjęta decyzja co do napraw Twojego samochodu ciężarowego.

W ramach serwisu pojazdów ciężarowych usuwamy najczęstsze bolączki jakimi są problemy z filtrem cząstek stałych, systemem AdBlue czy wadliwym system recyrkulacji spalin EGR. W ramach wymienionych usterek jesteśmy w stanie usunąć problem – zarówno programowo jak i fizycznie.

Bazujemy na profesjonalnym sprzęcie i wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy gotowi nie tylko zdiagnozować błąd komputera, ale również naprawić powstałą usterkę. W wielu przypadkach udaje się nam dokonać serwisu w ciągu jednego dnia. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, by serwis Twojego pojazdu przebiegł sprawnie i pomyślnie. 

 

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.