Tuning ciągników rolniczych i maszyn

TUNING CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH I MASZYN

Tuning ciągników rolniczych i maszyn! Jeśli jesteś właścicielem maszyn budowlanych, rolniczych czy przemysłowych to wiesz jak ogromny koszt stanowi dla Ciebie paliwo. Dzięki naszej usłudze chiptuningu dla wszelkiego rodzaju maszyn i ciągników Twoja firma zacznie zarabiać pieniądze poprzez oszczędności na paliwie. 

 

Przeczytaj poniżej co możemy dla Ciebie zrobić jak to u nas wygląda lub od razu sięgnij po telefon i zadzwoń do nas 🙂

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

ZWIĘKSZENIE MOCY W CIĄGNIKU ROLNICZYM I MASZYNACH

Zwiększenie mocy w ciągniku rolniczym, jak również wszelkiej maści maszynach rolniczych, przemysłowych i budowlanych jest skutecznym sposobem na walkę z paliwożernością sprzętu. Usługę podniesienia mocy należy rozpatrywać w kategorii jednoczesnych oszczędności, ponieważ bezpieczna i profesjonalnie przygotowana mapa będzie zapewniać większą elastyczność i osiągi, co przełoży się na ekonomię.

 

TUNING CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH I MASZYN 

Dzięki naszej ingerencji w mapę silnika sprawimy, że spalanie spadnie nawet o kilka litrów na 100 kilometrów! Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły. Pamiętaj, że usługę możemy dla Ciebie wykonać na miejscu we Wrocławiu lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Tuning ciągników rolniczych i maszyn możemy wykonać w dowolnie wskazanym przez Klienta miejscu. Stawimy się na terenie całej Polski, wykonując naszą usługę profesjonalnie i rzetelnie.,

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.