Tuning samochodowy Wrocław

TUNING SAMOCHODOWY WROCŁAW

Tuning samochodowy w BMG Wrocław, czyli szerokie spectrum modyfikacji dotyczących podnoszenia mocy w Twoim aucie.  W ramach szeroko pojętego tuningu możemy podnieść moc w Twoim aucie za pomocą chiptuningu, powerboxa lub rozwiązań mechanicznych, a następnie sprawdzić jej poziom na hamowni 4×4 MAHA LPS 3000. Możemy też zmienić brzmienie Twojego auta montując Akwtyny System Wydechowy.

Do każdego auta podchodzi w sposób bardzo zindywidualizowany, a wszelkie modyfikacje są poprzedzone wnikliwym serwisem i analizą stanu pojazdu i kluczowych podzespołów.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

TUNING WROCŁAW

Jeżeli zastanawiasz się nad zwiększeniem mocy w Twoim cacku, to zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół to grono doświadczonych tunerów, którzy na podnoszeniu mocy „zjedli zęby”, a właściwie to spalili niejedną oponę 🙂 

Zapewniamy bezpieczne wartości i z wszelką dbałością podchodzimy do tematu podnoszenia mocy. Nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystkie nasze działania poprzedza wywiad z Klientem, jego budżet, oczekiwania i rzecz jasna – zawsze szukamy optymalnych i najlepszych rozwiązań. Jeśli wciąż zastanawiasz się czy warto podnieść moc w swoim aucie to zawsze możesz zadzwonić do nas i zapytać o rady jak i możliwości.

TUNING SAMOCHODÓW – WIĘCEJ MOCY, WIĘKSZE DOZNANIA

Wszelkie modyfikacje realizowane są za zgodą i aprobatą Klienta, a my nigdy nie podejmujemy ryzykownych lub niepewnych działań. Bazując na wieloletnim doświadczeniu odmieniamy auta naszych Klientów wzbudzając u nich na nowo wszelkie doznania, związane z prowadzeniem własnego auta. Tuning samochodów to idealne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów swoich perełek. Jeśli masz pomysł na swoje auto, zadzwoń do nas, a pomysł zrealizujemy wspólnie!

Jeżeli i Ty chcesz podnieść moc w swojej perełce, zadzwoń do nas i zapytaj o możliwości, termin i szczegóły.

 

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.