Tuning mechaniczny

BMG TUNING WROCŁAW

BMG Tuning Wrocław dorzucimy mocy do Twojej machiny i podejmiemy się każdego projektu, aby pomóc spełnić Twoke motoryzacyjne marzenie w kontekście Twojego auta. Jak podchodzimy do tematu tuningu mechanicznego w BMG?

Poczytaj o naszej wizji na tuning lub od razu sięgnij po telefon i zadzwoń do nas 🙂 Omówimy nasze i Twoje możliwości będąc gotowymi do współpracy.

BMG Tuning Wrocław

Ul. Krakowska 30

Telefon: 790 454 283

 

TUNING MECHANICZNY

Masz pomysł na projekt zwiększenia mocy swojego auta i szukasz odpowiedniego miejsca, które w profesjonalny sposób dopieści Twoją machinę? Jeśli tak, jesteś w możliwie najlepszym miejscu. W BMG Tuning podejmiemy się nawet najśmielszych wyzwań, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Nasz zespół tworzą pasjonaci motoryzacji, z fachem w ręku i wsparci nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale również odpowiednim zapleczem. Specjalizujemy się w tuningu takich marek jak Audi, BMW, Mercedes, ale nie wykluczamy współpracy z właścicielami aut innych producentów.

 

TUNING SAMOCHODÓW – CZY MA TO SENS?

Czym jest tuning mechaniczny w BMG?

W większości przypadków są to modyfikacje techniczne, mające stanowić wsparcie dla wykonywanej przez nas diagnostyki komputerowej, chiptuningu i ogólnie rzecz ujmując – operacji podniesienia mocy. Chiptuning sam w sobie, szczególnie w jednostkach wysokoprężnych gwarantuje bardzo zadowalające efekty. Ale wsparcie w postaci tuningu mechanicznego daje zupełnie inne perspektywy i szereg dodatkowych możliwości.

Tuningu dokonujemy nie tylko w autach wysokoprężnych i nie tylko w ramach usługi chiptuningu. Nasze centrum powstało z pasji do motoryzacji, drzemiącej w niej mocy i towarzyszącej temu adrenalinie.

Z tego właśnie względu z przyjemnością zatroszczymy się o Twoje auto. Bez względu na markę, silnik czy wygląd. I zrobimy wszystko co w naszej mocy, by oddając je w nasze ręce mieć pewność, że to dobra decyzja. Dlatego, że kiedyś sami budowaliśmy nasze auta przerabiając je na wymarzone projekty, wiemy, jak wiele znaczy dla Ciebie Twój samochód.

Ogólnie rzecz ujmując, tuning mechaniczny w naszym centrum to kwestia bardzo jednostkowa, ponieważ w przeciwieństwie do usługi chiptuningu cechuje się on jeszcze większą skalą poziomu indywidualizacji. W większości przypadków ogranicza go jedynie wizja właściciela auta oraz oczekiwania i sam pomysł na zwiększenie mocy w swoim samochodzie. Realizacja tego zostanie pozostaje po naszej stronie 🙂

Jeśli więc posiadasz pomysł na projekt, zależy Ci na podniesieniu mocy i profesjonalnej usłudze tuningu mechanicznego. Zadzwoń do nas i zapytaj co będziemy w stanie zaoferować.

 

TUNING AUT – JAKICH MAREK?

Poniżej lista marek aut osobowych, które jesteśmy w stanie przyjąć do naszego centrum.

Nie widzisz tu marki swojego auta? Nic nie szkodzi. Zadzwoń do nas i zapytaj czy nasze usługi wykonamy również w Twoim aucie. Odwiedź nasze centrum we Wrocławiu lub poproś nas o przyjazd do Ciebie.

BMG Tuning Wrocław

Ul. Krakowska 30

Telefon: 790 454 283

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.