Układy wydechowe

UKŁADY WYDECHOWE

Sportowe układy wydechowe w BMG Tuning Wrocław! Jeśli oczekujesz zmiany brzmienia swojego auta, chcesz nadać mu charakteru, a za kółkiem szukasz nowych doznań i gęsiej skórki trzymając kierownicę – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czego oczekujesz? Powiedz nam, a my spełnimy Twoje oczekiwania.

Jakby nie patrzeć, to musiało nastąpić. Jako pasjonaci motoryzacji i pracownicy profesjonalnego warsztatu tuningu aut, po prostu musieliśmy wprowadzić możliwość składania zamówień w naszym centrum na ryczące, sportowe układy wydechowe. Od teraz możemy sprawić, by Twoje auto robiło terror na ulicy i „darło japę” oferując przy tym bezkres możliwości.

A gdy przyjdzie taka potrzeba, naprawimy i zaspawamy stare, uszkodzone układy wydechowe, choć w pierwszej kolejności skupiamy się rzecz jasna na nowych i customowych układach wydechowych w ramach modyfikacji Twojego cukiereczka i tuningu spod naszych skrzydeł.

Od teraz przyjmując Twoje auto możemy uposażyć je w dodatkową moc, zamontować pakiet stylizacyjny w ramach tuningu optycznego, a teraz jeszcze – dołożyć głośny, rasowy i ryczący układ wydechowy. Dla aut napędzanych silnikiem diesla w szczególności wciąż polecamy aktywny układ wydechowy, ale dla benzyniaków od dziś proponujemy również sportowe układy wydechowe. W końcu macie wybór 😉

Koniec z cichą serią, która tłamsi potencjał Twojej machiny!

AKTYWNY WYDECH Z REGULACJĄ GŁOŚNOŚCI I PRZEPUSTNICĄ

Aktywny system wydechowy to nie tylko układy elektroniczne z głośnikami, ale specjalne przepustnice sterowane przyciskiem. Umożliwiają one regulację głośności wydechu w zależności od oczekiwań i nastroju Klienta. Można więc uzyskać efekt dualnego wydechu, wyciszać go w trasie, a w mieście ponownie budzić potwora.

Oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości, a oferowane przez nas przepustnice nie są produktami z plastiku i Aliexpress. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości przepustnice wykonane ze stali nierdzewnej, które decydują o głośności wydechu w Twoim aucie, a którymi sterujesz za pomocą jednego przycisku w samochodzie.

Co oferujemy?

By spełnić Twoje marzenie o lepszym wydechu, prosimy o wiadomość od Ciebie poprzez formularz kontaktowy – TUTAJ.

Podaj nam markę, model, rocznik auta i napisz czego potrzebujesz oraz jakim budżetem dysponujesz. A my stworzymy ofertę szytą na miarę Twoich oczekiwań. Istnieje możliwość realizacji większych projektów, od podniesienia mocy, po pakiet stylizacyjny i tuning optyczny, na wydechu kończąc.

Masz pytania? Dzwoń: 790 454 283

A jak brzmią nasze wydechy? Na przykład, tak 🙂

SPORTOWE UKŁADY WYDECHOWE W BMG TUNING WROCŁAW

Od teraz jesteśmy w stanie przyjąć zamówienie na pięknie brzmiący wydech niemal w każdym aucie! Oferujemy wiele rozwiązań. Od końcówki wydechu, po tłumik końcowy, a także kompletny układ wydechowy, włącznie ze specjalnymi klapami i możliwością modulacji i poziomu hałasu.

Każde zapytanie ofertowe to w 100% indywidualne podejście do sprawy. Istnieje możliwość składania zamówień zarówno na gotowe układy wydechowe znanych marek. Jednak idąc w kierunku maksymalnego poziomu indywidualizacji Twojego auta oferujemy przede wszystkim indywidualnie stworzone końcówki, tłumiki jak i całe układy przygotowane specjalnie do Twojego auta, wykonane z przysłowiowego „kwasiaka” wraz z opcjonalnymi dodatkami z tytanu i carbonu!

Tak naprawdę od dziś nie ma granicy na wydech do Twojego samochodu. Naszym nadrzędnym celem i zadaniem w ramach składanego zamówienia zawsze będzie dopasowanie Twoich oczekiwań do budżetu jakim dysponujesz. Postaramy się o optymalne rozwiązanie, a czasem i kompromis, ale tak, by zawsze sprostać Twoim oczekiwaniom!

SPORTOWE WYDECHY – DLA KOGO?

Tak naprawdę dla wszystkich! Dla każdego auta bez względu na jego wartość. Jedyną niewiadomą dla nas zawsze na początku jest wyłącznie Twój budżet i oczekiwania. Gdy je nam przedstawisz, postaramy się o najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie dla Twojego auta. Żadnych ograniczeń!

Sportowe układy wydechowe możemy stworzyć na zamówienie lub skorzystać z gotowych rozwiązań popularnych marek. Niemniej, nasze własne rozwiązanie w większości przypadków, choć paradoksalnie, będzie tańsze gdyż… nie zapłacisz za znaczek. Dedykowane wydechy stworzone na Twoje specjalne zamówienie i wykonane z kwasiaka wcale nie brzmią gorzej od klasowych, drogich i markowych wydechów. A i świetnie wyglądają.

Oferowane przez nas „dedyki” wykonywane są ze stali kwasoodpornej przez co będą się świetnie prezentować. Możliwe jest również wykonanie carbonowych końcówek lub tytanowych. Wszystko zależne będzie wyłącznie od Twojego budżetu. Niemniej, w 90% przypadków oferowane przez nas sportowe układy wydechowe będą zdecydowanie tańsze niż markowe produkty, ale mimo to wciąż równie głośne i miłe dla ucha. Możliwości jest wiele, a wspólnymi siłami na pewno wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Bez względu czy w Twoim garażu stoi budżetowe auto, czy niebotycznie droga machina. Postaramy się o najlepsze, a zarazem najtańsze rozwiązanie, byleby spełnić Twoje oczekiwania i cieszyć się kolejnym pomyślnie zakończonym projektem! Twoje zadowolenie to nasz cel!

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.