Usuwanie AdBlue

USUWANIE ADBLUE

Usuwanie adblue to tylko jeden z czynników umożliwiający uporanie się z dość uporczywym system SCR. Jaki zakres usług wykonamy dla Ciebie i Twojego auta wyposażonego w mocznik AdBlue?

AdBlue usuwamy w samochodach osobowych, pojazdach ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, a także w koparkach.

 

Skontaktuj się z nami lub przeczytaj poniżej w jaki sposób pomożemy Ci pozbyć się problemów z AdBlue. Przyjedź do nas lub poproś, by to nasz zespół przyjechał do Ciebie 🙂

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

USUWANIE AdBlue

Jeśli jesteś posiadaczem nowego auta zaopatrzonego w system SCR z mocznikiem AdBlue, który spędza Ci sen z powiek, wykonamy dla Ciebie usługę serwisową w postaci wyłączenia owego systemu. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna i odwracalna dla Twojego auta.

Nieodwracalne będą jednak korzyści wynikające z zaoszczędzonych przez Ciebie pieniędzy 🙂

 

JAK USUWAMY AdBlue?

Jak usuwamy AdBlue? I jakie będą tego korzyści?

W gruncie rzeczy to naprawdę nie o usuwanie tu chodzi. Nasza modyfikacja polega na emulacji, a dokładnie programowej ingerencji w sterownik silnika (ECU). Możliwość modyfikacji oprogramowania w Twoim aucie sprawi, że system AdBlue – SCR zostanie zahibernowany, a proces ten jest w 100% bezpieczny i odwracalny. Efektem tych zmian będzie brak konieczności ciągłego uzupełniania płynu AdBlue, co bezpośrednio przełoży się na pozostałe elementy układu – takie jak pompa czy zbiornik. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a codzienna eksploatacja Twojego auta stanie się tańsza.

 

CZYM JEST AdBlue?

Pytasz „co to jest adblue”?

Odpowiadamy. Jest to wodny roztwór mocznika spełniający rolę reduktora, którego celem jest rozłożenie szkodliwych tlenków azotu w katalizatorze SCR. Mocznik ten wykorzystywany jest w przemyśle motoryzacyjnym jako jeden z elementów mających wpływać na niwelowanie wydostawanych się, szkodliwych dla środowiska substancji w samochodach napędzanych silnikiem diesla. Jeśli Twoje auto napędza wysokoprężny silnik diesla i wyprodukowano je w okolicach 2014 roku, to istnieje bardzo duża szansa, że system ten jest zamontowany w Twoim aucie.

Czy wykonujemy usługę naprawy AdBlue w samochodach osobowych? Jak najbardziej. Jeśli Twój samochód nagle stracił moc, a komputer pokładowy sygnalizuje błędy, może to być właśnie problem z mocznikiem, którego nie można bagatelizować. Problemy z systemem SCR i AdBlue w skutek nieodpowiedniej eksploatacji są w stanie całkowicie unieruchomić auto.

Stosowanie systemu SCR w samochodach osobowych zostało wymuszone przez normy unijne i dla użytkowników aut posiadających tego typu układ stanowi to dodatkowe koszty. Konieczne jest stałe uzupełnianie płynu AdBlue, czyli wspomnianego mocznika. To także eksploatacja pomp AdBlue i specjalnego zbiornika wchodzącego w skład całego systemu. A to generuje dla Ciebie dodatkowe, stałe koszty.

 

Zapraszamy!

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

Gdzie nas znaleźć

BMG TUNING
50-425 Wrocław
Krakowska 30
Dolnośląskie

+48 790 454 283
info@bmgtuning.pl

O nas

W BMG obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe oraz maszyny i koparki. Zakres naszych usług to chiptuning, tuning, hamownia, aktywny system wydechowy, mechanika, samochodowa diagnostyka komputerowa oraz naprawa DPF, FAP, EGR i AdBlue.